Online Destek

0552 322 68 38

Hakkımızda

2012 yılında başlamış olduğumuz E Ticaret  hayatımıza 2016 yılının son çeyreğinde kurmuş olduğumuz BuBisanal.com firmamız ile devam etmekteyiz. Firmamız araştırmacı yapısı ile sektörde bulunan eksik ve müşteriler tarafından oluşan beklentilere cevap verebilmeyi misyon edinmiştir.

Siparişlerin gerçekleşmesinden sipariş sonrası desteklere kadar müşterilerimizin yanlarında olarak öngörülebilir tüm sorunlara karşı destek ekibimizle birlikte müşterilerimize  hızlı bir iletişim ağı  sunmaya her zaman öncelik veriyoruz.

Satış ve mali konuların öncesinde müşteri memnuniyeti önceliği ile sektörde hizmet veren firmamızın en büyük vizyonu memnun ve mutlu müşterilere sahip olabilmektir. İçerisinde bulunduğumuz dönemde duyguların geri planda kaldığı gerçeğinden yola çıkarak firmamız müşterilerine satın almış oldukları ürünlerin yanı sıra müşterilerimiz ile iletişime geçerek duygusal bir bağ oluşturmak sureti ile sevilen ve bağlılık kazanmayı amaçlayan bir vizyon edinmiştir.

 

BuBisanal.com ‘ üzerinden gerçekleştirilen tüm iletişim ve siparişlerde en büyük öncelik değerli müşterilerimizin duygularına dokunarak memnuniyetlerini sağlamaktır. Müşterilerimizin  ihtiyaçlarını hızlı, etkin, kaliteli çözümlerle karşılayan ve çalışanlarını işlerinde en yüksek performansı gösterebilmeleri için teşvik eden bir firma  olarak, Müşterilerimize sunmuş olduğumuz  değeri istikrarlı bir biçimde artırarak sektörde kalıcı bir değer gerçekleştirmeyi planlıyoruz.